Головна » Новини » Економіка » На Рівненщині працевлаштовують атовців та переселенців

На Рівненщині працевлаштовують атовців та переселенців

Послуги служби зайнятості продовжують отримувати учасники АТО та переселенці

 Послугами Рівненської обласної служби зайнятості у січні-квітні 2018 року скористались 698 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції, з них мали право на отримання допомоги по безробіттю 544 особи.

За чотири місяці цього року обласною службою зайнятості вдалося працевлаштувати 104 учасників АТО, проходили професійне навчання 76 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 27 осіб, отримували профорієнтаційні послуги 605 безробітних осіб.

З початку року послуги служби зайнятості отримували 73 особи, які переміщені з  тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. Мали статус безробітного 55 осіб, отримували допомогу по безробіттю 40 осіб, 13 переселенців були працевлаштовані, проходили професійне навчання 9 безробітних, 2 особи брали участь у громадських  та інших роботах  тимчасового характеру.

Станом на 1 травня 2018 року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 385 безробітних з числа учасників АТО та продовжували отримувати послуги 26 тимчасово переміщениих осіб.

Рівненський обласний центр зайнятості

Довідки за тел. 63-42-35 (відділ статистики та прогнозування),

63-36-52 (відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи)


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар