Головна » Новини » Культура » У Рівному відбувся благодійний матч між депутатами та священниками

У Рівному відбувся благодійний матч між депутатами та священниками

У Рівному відбувся благодійний матч між збірними  командами Рівненської єпархії УПЦ КП та депкорпусу Рівнеради. Спільними зусиллями гравці змогли зібрати 100 тисяч гривень на лікування трирічного хлопчика та онкохворій вдові учасника АТО.

За небайдужість усіх хто долучився дякує на своїй сторінці у Фейсбук депутат Рівненради  Олександр Курсик:

Ура! Ура! Ура! Ми хотіли зібрати 100 тисяч гривень для двох сімей, а зібрали на матчі 88+5 =93. І тут, після матчу, один з забудовників почувши наші слова про мрії, додав до 93 тисяч ще 7 і тепер ми маємо 100. Дякую усім!

Депутати Рівнеради перемогли з рахунком 4:2. Але головна перемога яку досягли обидві команди це благодійність, зазначають гравці.

Також у перерві між футбольними таймами для глядачів проводили аукціон. Так власником чемпіонський рукавиць боксера Романа Кроля продали за 5 тисяч гривень. А м’яч з підписами усіх гравців “Вереса” купив Олексій Муляренко за 15 тисяч гривеь.

Про це голова Рівненської ОДА написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

Більше ніж 90 тисяч гривень щойно зібрали спільними зусиллями команди Рівненської єпархії УПЦ КП та депкорпусу Рівнеради, що зійшлись на футбольному полі у благодійному матчі!

Правильно, що ця гарна і потрібна справа відбулась на другий день світлого свята Трійці.

Усі виручені кошти передадуть на лікування трирічного хлопчика і вдови бійця АТО.

Збір допомоги відбувався в різний спосіб, у тому числі під час благодійного аукціону в перерві між таймами.

Так я став власником символічного трофеїю – це м‘яч з автографами гравців «Вереса», чиї перемоги і поразки вже увійшли в історію.