Головна » Новини » Економіка » Курс Bitcoin почав стрімко зростати

Курс Bitcoin почав стрімко зростати

Біткоін станом на 11:24 торгується в районі 9 785 доларів за “монету”. Сьогоднішнє “дно” – 9 675 доларів за “коін” – криптовалюта прощупала на самому початку торгів. Після цього курс зростав. Максимальне значення – 9 862 долара за біткоін – було досягнуто в районі семи ранку за київським часом.

Так високо біткоін не піднімалося з початку березня.

Альтернативні криптовалюти традиційно зросли в ціні слідом за біткоіни. Так, за даними CoinMarketCap, Ethereum додав у вартості 2,2%, піднявшись до 807,97 долара, Ripple виріс на 0,93%, до 0,904 долара. Лідером зростання став Bitcoin Cash – він показав “плюс” 7,34% і підвищився до 1 603,74 долара.

Капіталізація ринку криптовалют становить 451 млрд доларів. На частку біткоіна припадає приблизно 36,3%. Капіталізація біткоіни 5 травня – 167 млрд доларів. Як відомо, домінування Bitcoin на ринку криптовалют знижується з кожним роком:

Зростання курсу криптовалюти, яке прийло на зміну зниження, забезпечили чутки про початок торгівлі біткоін-ф’ючерсами. Так, згідно з повідомленнями, банк Goldman Sachs планує запуск ф’ючерсів на біткоіні.

Нагадаємо, раніше аналітики попереджали, що в разі повторення значних за обсягом продажів криптовалюти, які зумовили минулий спад, біткоін може впасти нижче 6 000 доларів. Однак цього не сталося.

Тепер, на думку експертів, біткоін вже пройшов локальний мінімум і в перспективі криптовалюту чекає зростання – якщо не повторяться великі продажі криптовалюти і не буде ринкових маніпуляцій. Деякі фахівці не виключають, що в довгостроковій перспективі курс біткоіна може піднятися до 20 тисяч доларів.

Поки статус криптовалют в Україні залишається невизначеним, технологія біткоіна – блойкчейн – набирає популярність. Причому Україна в цьому питанні – в числі 14 світових лідерів.

Джерело


Актуально

У центрі Рівного велика фура збила дорожній знак (ВІДЕО)

12 грудня близько 9 години 45 хвилин велика фура, проїжджаючи перехрестя вулиць 16 липня та …

Залишити коментар