Головна » Новини » В Україні заборонили WebMoney

В Україні заборонили WebMoney

В оновлений список юридичних компаній, стосовно яких введено персональні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) внесено російську електронну платіжну систему WebMoney.

Санкції введені проти власника платіжної системи литовської компанії WM Transfer Ltd. (ВМ Трансфер ЛТД2). Ці ж санкції вводяться стосовно компаній BMP та ВебМаніРу. Обмеження діятимуть три роки.

Санкції передбачають блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України. До того ж буде призупинено виконання економічних та фінансових зобов’язань, будуть анульовані або призупинені ліцензії та інші дозволи, отримання яких є умовою для здійснення певного виду діяльності.

На компанії також поширюються інші обмеження, зокрема заборона на видачу дозволів, ліцензій Національного банку України на здійснення інвестицій в іноземні країни, на ввезення та вивезення з України валютних цінностей, заборона реєстрації НБУ учасника міжнародної платіжної системи та заборона на передачу технологій і прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Згідно з санкціями, стосовно WebMoney вводиться заборона інтернет-провайдерам надавати послуги доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів чи сервісів пов’язаних з WebMoney.

Джерело


Актуально

У центрі Рівного велика фура збила дорожній знак (ВІДЕО)

12 грудня близько 9 години 45 хвилин велика фура, проїжджаючи перехрестя вулиць 16 липня та …

Залишити коментар