Головна » Новини » Здоров'я » Особливий світ особливої Надії відкрився у Злата Плазі (ВІДЕО)

Особливий світ особливої Надії відкрився у Злата Плазі (ВІДЕО)

Життя. Посмішки та… Надія. У творчій галереї Злата Плази унікальна фотомайстриня Надія Чулаєвська показала рівнянам  свій особливий світ, наповнений миром та сподіваннями.  21-річна дівчина теж особлива. Незважаючи на цілу низку хвороб, вона зробила крок на зустріч власним мріям.

Ще на початку вересня Надія зробила свої перші кроки у світ фотомистецтва. Ставши власницею професійного фотоапарату вона довірилася відомому фотохудожнику Олександру Харвату.

На першу виставку Надії Чулаєвської прийшли її друзі та рідні. Дівчина з усіма спілкується із задоволенням. Натомість її мама хвилюється, адже розуміє, як для доньки важлива підтримка. Бо саме навчання їй давалося не легко.

Саме це бажання Надії і оцінив Олександр Харват. Більше того, спонукає юну ученицю рухатися далі.

Сама ж Надія відкрита як і її світлини: прості та чуттєві, мрійливі та неочікувані. Вона зізнається, планує і далі ловити миттєвості. Але бачить себе виключно як весільного фотографа.

Що вже навчилася Надія рівняни можуть побачити на виставці у Злата Плазі протягом двох тижнів. Сама ж майстриня впевнена, зможе здивувати поціновувачів фотографії ще не раз.


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар