Головна » Новини » Кримінал » Рівненська прокуратура повернула місту будинок вартістю понад 700 тисяч гривень

Рівненська прокуратура повернула місту будинок вартістю понад 700 тисяч гривень

У м. Рівне за позовом прокурора фактично повернуто у власність держави об’єкт нерухомості вартістю 754 тис грн

 Завдяки  принциповій позиції та реагуванню органів прокуратури Рівненської області реально повернуто державі та територіальній громаді м.Рівне  об’єкт нерухомості загальною площею 262 кв м, вартістю 754 тис грн.

Йдеться про нежитлове приміщення, яке розташоване у м.Рівне по вул.Київській та яке було надане Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Рівненській області в 2016 році у користування одному із товариств з обмеженою відповідальністю.

Рівненською місцевою прокуратурою встановлено, що орендар здійснював використання державного майна з порушенням вимог чинного законодавства, що стало підставою для захисту прокуратурою державних інтересів та пред’явлення позову про розірвання договору оренди і  повернення державного майна, а також стягнення заборгованості за даним договором.

Позицію працівників регіональної прокуратури, які забезпечували участь у судовому розгляді, господарським судом Рівненської області підтримано та рішенням від 20.02.2018 задоволено позов у повному обсязі.

Як результат, 16.05.2018 державним виконавцем судове рішення виконано, а об’єкт державної власності фактично повернуто державі в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області.

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Актуально

Президент підписав Указ про завершення децентралізації до 2020 року

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади. Документ зобов’язує Кабмін забезпечити розроблення …

Залишити коментар