Головна » Новини » Культура » У Здолбунові відкрилася мистецька виставка талановитих земляків (ВІДЕО)

У Здолбунові відкрилася мистецька виставка талановитих земляків (ВІДЕО)

Мистецький Здолбунів. Таким його бачать у будинку культури цементників, де вже не вперше організовують виставки талановитих земляків. Цього разу здолбунівчан знайомлять із творчістю одразу чотирьох майстрів, життя яких тісно пов’язане із містом.

Володимир Шолудькізнається, насправді небайдужий до Здолбунова.

У сакральному Здолбунові вже є декілька робіт майстра, проте він каже, творчі плани щодо міста не завершені. Ось цей макет пам’ятника молодому Шевченку авторства Володимира Шолудька  може з’явитися у місті, якщо місцева влада прийме таке рішення.

А це вже роботи Валерія Безушко. Талановитий художник зумів поєднати в своїй творчості живопис та графіку.

Відчуття кольору та звісно великий життєвий досвід Валерія Безушко притягує до майстра  учнів. Він вже майже 15 років у Здолбунові готує охочих вступати у творчі виші .

Представлені на виставці і дизайнерські роботи Олени Фещук. Жінка зізнається, творити її надихає коханий чоловік художник та двоє дітей. Вона навіть має життєве кредо:

На виставку Олена вирішила представити свої ескізи, виконані вручну. Бо саме вони дозволяють дизайнерці порозумітися із майбутніми клієнтами.

Після великої персональної виставки потішив земляків своїми карикатурами і здобулнівчанин Віктор Голуб. Він каже, до творчості прагнув з дитинства, тому зараз отримує задоволення від можливості проявити себе.

Ідеї та глибокий сенс в роботах Віктора Голуба оцінили у багатьох країнах світу. Хоча художник зізнається, конкурувати нині буває досить складно.

Вже зараз у Здолбунові розпочався Перший всеукраїнський конкурс карикатур. Віктор Голуб – в організаційному комітеті. Запрошує до участі усіх охочих, адже завершиться конкурс 10 серпня.  А виставка «Мистецтво» У Здолбунові триватиме до 21 червня.


Актуально

Президент підписав Указ про завершення децентралізації до 2020 року

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади. Документ зобов’язує Кабмін забезпечити розроблення …

Залишити коментар