Головна » Новини » Економіка » У Вербі досі не готові до об’єднання

У Вербі досі не готові до об’єднання

Чому затримується створення Вербської ОТГ у Дубенському районі

Відповідь на це питання шукали консультанти з питань децентралізації Проекту ПУЛЬС, місцеві мешканці трьох сільських рад, які мають об’єднатися та голова Дубенської районної ради.  Передбачено, що Вербська громада об’єднає три сільських ради – Вербську, Стовпецьку і Птицьку. Спільно фахівці з’ясували – які мають перестороги та побоювання мешканці. Водночас роз’яснили переваги вже об’єднаних громад.

Голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк переконаний – назад дороги немає. У нас вже майже увесь район об’єднався. Ті громади що утворилися першими показують досить непогані результати. Вони активні, шукають нові можливості, та покращують життя людей на селі вже сьогодні.

Виконавчий директор Рівненського РВ АМУ Тетяна Грещук розповіла реальні успіхи громад, якими пишаються мешканці. Там де ще вчора практично нічого не було, вже сьогодні зроблено чимало –  освітлення вулиць, частково дороги ремонтують, закуповують та встановлюють нове обладнання.

Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер детально зупинилася на фінансових питаннях планування бюджету громади, та її видатків. Відповіла на питання присутніх, щодо розподілу  дорожнього фонду, утримання позашкільної освіти –  музичної школи, та гуртка авіа-моделювання.

Консультанти переконані Вербська громада у складі трьох сільських рад є спроможною, але як з’ясувалося  у ході розмови не всі бажають такого об’єднання. Відтак із готовим і прийнятим рішенням Вербської ради – громада і досі не утворилася, адже інші ще й досі не визначилися.

Повідомляє Офіс реформ Проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ


Актуально

На Рівненщині чоловік скуштував тушонку і захворів на ботулізм

У Рівненській області зареєстровано четвертий з початку року випадок ботулізму, який підтверджений лабораторно у ДУ …

Залишити коментар