Головна » Випуск новин » У Рівному під ОДА вимагали змінити виборче законодавство (ВІДЕО)

У Рівному під ОДА вимагали змінити виборче законодавство (ВІДЕО)

Під стінами рівненської обласної ради нині зранку зібралися активісти, яким не до вподоби закон про вибори в Україні. Кажуть закон Януковича із закритими списками – обслуговує виключно інтереси олігархів, які рвуться до влади. А вже зараз, коли ще майже півтора року до початку виборів, можна реально змінити ситуацію.

Такі акції сьогодні відбулися по всій країні. У Рівному до мітингу приєдналися представники п’яти політичних партій. Разом до пів сотні чоловіків. Усі вони підписалися під зверненням до депутатів рівненської обласної ради, в якому вимагають участі в реформуванні виборчого законодавства.  Кажуть час вже взяти владу в Україні молодим лідерам, а при нинішній системі – це неможливо.

Натомість сам учасник виборчого процесу – народ, поки що про вибори не задумується. Проте ідея із забороною політичної реклами припала до душі багатьом рівнянам.

Організатор всеукраїнської акції за виборчу реформу впевнені, що активність виборців зростатиме, і вже до всеукраїнської акції протесту під стінами Верховної ради 17 травня прийдуть не лише представники усіх політичних партій але й звичайні українці, яким набридло голосувати за котів в лантуху.


Актуально

У Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”

21 грудня  у Рівному відбудеться круглий стіл “Духовні цінності: минуле і майбутнє українців”. На заході …

Залишити коментар