Головна » Новини » Економіка » Рівненських майстринь навчатимуть продавати в мережі свої рукотвори!

Рівненських майстринь навчатимуть продавати в мережі свої рукотвори!

19 травня в рамках проекту Craft it!, який реалізовує ГО “Український центр інтелектуального розвитку” спільно з “Укрпоштою” у Рівному відбудеться безкоштовний тренінг”ETSY: просування своїх товарів на найпопулярнішій глобальній handmade торговій платформі”

Початок о 10:00.

Місце проведення: м. Рівне, вул. Соборна 11, аудиторія №162 Національного університету водного господарства та природокористування, Платформа взаємодій “Простір”.

Тренерка, КАТЕРИНА ВИТКОВСЬКА, допоможе майстрам розібратися в тонкощах Етсі: найпопулярнішої глобальної онлайн-платформи продажу рукотворів, відкриє секрети, як перетворити свій магазин на Етсі в стабільний канал продажів. 

Катерина Витковська – автор та ведуча практичного курсу “Прокачай Етсі” та сайту про handmade-бізнес CBIZ.CLUB. 

• За інструкціями з цього сайту відкрито близько 2000 магазинів, авторський курс з налаштування продажів на глобальній Handmade платформі пройшли більше 200 майстрів із різних країн світу.
• Має 10 років досвіду в розробці та проведенні навчальних семінарів (як в міжнародній консалтинговій компанії, так і самостійно).
• Засновниця однієї з найбільш численної та дружньої групи для майстрів CreateYourBusiness, де майже 15 тис. майстрів з 97 країн світу допомагають один одному з питань міжнародних продажів.
• Катерина навчається у провідних світових експертів в області handmade бізнесу і Етсі і з радістю передасть свій досвід вам!

Для участі в тренінгу реєструйтеся за посиланням  http://bit.ly/polissyatrainings 

Відвідування тренінгу – безкоштовне.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар