Головна » Новини » Економіка » Прокуратура зобов’язала хіміків сплатити рятувальникам майже 5,5 мільйонів гривень

Прокуратура зобов’язала хіміків сплатити рятувальникам майже 5,5 мільйонів гривень

Прокуратура Рівненської області зобов’язала суб’єкта господарської діяльності відшкодувати 5,4 млн грн заборгованості на користь державного органу

Прокуратурою Рівненської області вжито результативні заходи з метою захисту економічних інтересів держави у сфері цивільного захисту.

Так, доводи прокурорів господарський суд Рівненської області визнав обґрунтованими та зобов’язав стягнути на користь держави в особі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області  5,4 млн грн.

Як встановлено, зазначену суму коштів заборгував один із суб’єктів господарської діяльності хімічної галузі за одержані у 2017 році від державного органу послуги щодо пожежної охорони об’єктів промисловості.

Крім того суб’єкт господарювання неодноразово ігнорував листи та претензії Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області та жодних дій щодо виконання договірних зобов’язань і погашення заборгованості не вчинив.

Це дало підстави прокуратурі Рівненської області втрутитися та пред’явити позовну заяву до суб’єкта господарювання про стягнення на користь держави зазначених коштів, яку 03.05.2018, з урахуванням добровільної сплати відповідачем 691 тис грн,  задоволено на суму 5,4 млн грн.

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області

 


Актуально

На Рівненщині епідемія кору

На Рівненщині не спалах кору, а епідемія. Про це повідомив завідувач епідвідділу обласного лабораторного центру …

Залишити коментар