Головна » Новини » Німці в Рівному навчатимуть українських рятувальників користуватися спецавтівками (ФОТО)

Німці в Рівному навчатимуть українських рятувальників користуватися спецавтівками (ФОТО)

Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) проводитиме на Рівненщині тренінг для українських рятувальників з ліквідації ДТП на спецавтомобілях та наданні домедичної допомоги

На Рівненщині розпочалася чергова серія тренінгів для рятувальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій по роботі зі спеціальними аварійно-рятувальними машинами легкого типу (САРМ-Л), які будуть використовуватись рятувальниками при ДТП, коли необхідно деблокувати постраждалих із понівеченого автомобіля.

Тренінг проходитиме з 14 по 19 травня на базі спеціального полігону АРЗ СП обласного управління ДСНС в рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Автомобілі були розроблені німецьким виробником для ДСНС України. Вони оснащені спеціальним гідравлічним та пожежно-рятувальним обладнанням, що відповідає європейським стандартам. Також їх можна використовувати для сповіщення населення про надзвичайну ситуацію, організацію радіозв’язку в радіусі 20 км, гасіння пожежі та надання домедичної допомоги постраждалим до прибуття швидкої.

В тренінгу беруть участь 52 українських рятувальника з Рівненської,  Волинської, Львівської, Закарпатської, Житомирської областей та міста Києва, а також 5 спостерігачів навчальних закладів системи цивільного захисту та навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України.

Учасники відпрацьовуватимуть різні сценарії надання допомоги постраждалим у разі ДТП та при деформації автомобілів. Кінцевою метою тренінгів є практичне рятування людини із пошкодженого транспортного засобу у найкоротший час.

У квітні 2018 року вже проводився аналогічний тренінг для представників з Дніпропетровської,  Запорізької, Одеської, Чернігівської областей та м. Києва.


Актуально

На Рівненщині епідемія кору

На Рівненщині не спалах кору, а епідемія. Про це повідомив завідувач епідвідділу обласного лабораторного центру …

Залишити коментар