Головна » Новини » У Рівному розпочали ремонт дороги на Макарова

У Рівному розпочали ремонт дороги на Макарова

Сьогодні у Рівному розпочали ремонт однієї з найбільш проблемної та найбільш завантаженої вулиці Макарова – на відтинку від перехрестя з вул. Дубенської й до торгових центрів. Саме на цю дорогу досить часто скаржилися водії.

Роботи виконує «Будальянс Груп». На усе планують витратити 42 мільйони гривень, утім, ця сума може корегуватися під час виконання ремонту, зауважують чиновники.

– Ремонт – дорогий. Такого в Рівному ще не робили, принаймні за моєї пам’яті. Тут проїхати – як по шпалах. Я це прекрасно розумію. Я знаю, що кожен водій, який їде тут, не раз мене згадує. Хотів би, щоб мене згадували іншими словами. У нас є чотири таких дороги, які треба ремонтувати, – каже міський голова Рівного Володимир Хомко.

– Зараз робітники повинні зняти асфальт, викопати корито, утрамбувати його, потім посипати щебенем, знову утрамбувати, покласти шари асфальту та зробити бордюри, тротуари, – додає він.

Крім того передбачено облаштування велодоріжок та клумб. Роботи з ремонту проїжджої частини обіцяють завершити до 1 серпня, каже комерційний директор «Будальянс Груп» Геннадій Молодий. А от що стосується інших робіт, то їх можуть продовжити й до середини серпня.

Протяжність ремонту відрізку на Макарова складає близько 1,3 км.

Джерело


Актуально

У Рівному представили виставку старовинного українського вбрання (ВІДЕО)

У Рівному презентували виставку понад 30 унікальних моделей українського автентичного вбрання 19-20 ст. Ініціатором та …

Залишити коментар