Головна » Новини » Благодійність » У рівненському центрі стерилізації тварин під загрозою опинилися усі хворі мешканці притулку!

У рівненському центрі стерилізації тварин під загрозою опинилися усі хворі мешканці притулку!

У рівненському  центрі стерилізації тварин сталася справжня біда – зламався холодильник.

Його віддали для ЦС безкоштовно в 2013 році, тоді йому було 12 років, тепер вже 17. Майже 6 років він служив нам без проблем, і ось зламався… Відсутність холодильнику – це просто катастрофа! Немає де зберігати вакцини, медикаменти, каші, які приносять волонтери для ослаблених собак. Особливо це страшно, коли спека. Всі вакцини та медикаменти забрала додому. Холодильник потрібен як повітря. Морозильна камера лише для м’яса, для медикаментів і вакцин – тільки холодильник.


У вівторок викликали майстра. Він встановив, що заклинило мотор. Мотор він «відклинив», але сказав, що причиною цього може бути витік фреону. Сказав поспостерігати годину, чи не буде морозити. Холодильник не морозить зовсім… Отже, діагностика підтвердилася. Тепер холодильник треба забирати, шукати, де витік, і закачувати фреон. Слава Богу, що мотор робочий, але все одно навіть на фреон і пошук витоку потрібно 1 000 грн. Нам дуже треба зібрати ці гроші, щоб оплатити ремонт холодильника. Будь ласка, допоможіть відремонтувати холодильник!

Номер картки Приватбанку: 5167 9855 1004 7343 – Лук’янчук Тамара Анатоліївна

Майстер забере його на ремонт у п’ятницю, а відремонтує , сподіваємось, вже на наступному тижні. До того часу треба зібрати гроші…


Актуально

На Рівненщині чоловік блукав дві доби

До поліції надійшло повідомлення від двох відвідувачок одного з кафе на Київський у Рівному, про …

Залишити коментар