Головна » Новини » Економіка » У Рівному прокуратура повернула місту землю вартістю у півтора мільйона гривень

У Рівному прокуратура повернула місту землю вартістю у півтора мільйона гривень

У м. Рівне прокурори домоглися повернення з незаконного володіння в комунальну власність землі вартістю 1,5 млн грн

Системно реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, органи прокуратури Рівненської області домоглися у судовому порядку повернення до земель запасу Рівненської міської ради земельної ділянки, вартість якої становить понад 1,5 млн грн.
Як встановлено, одне із товариств з обмеженою відповідальністю після закінчення у 2014 році строку договору оренди земельної ділянки, проігнорувавши рішення міської ради, яким відмовлено у його поновленні, продовжувало незаконно володіти майже 2 тис кв м землі з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування автозаправної станції.
Вказані дії позбавили розпорядника землі можливості передати земельну ділянку, яка розташована у м. Рівне по вул. Кн. Володимира, в оренду іншим особам та отримувати прибутки.
Заявлені позовні вимоги Рівненської місцевої прокуратури у повному обсязі задоволені господарським судом Рівненської області, який 03.05.2018 виніс рішення, котрим зобов’язано товариство повернути Рівненській міській раді зазначену земельну ділянку за актом приймання-передачі у стані не гіршому, порівняно з тим, в якому вона була передана в оренду.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Актуально

На Рівненщині чоловік блукав дві доби

До поліції надійшло повідомлення від двох відвідувачок одного з кафе на Київський у Рівному, про …

Залишити коментар