Головна » Новини » У Рівному показуватимуть кіно просто неба

У Рівному показуватимуть кіно просто неба

16 травня о 21:30 у рамках проекту «Ніч у музеї» у Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться один із багатьох заходів «Музейного марафону-2018» – нічний показ  фільму рівненського режисера Віктора Булиги «Грецький горішок». Фільм присвячений історії життя художника та педагога Георгія Косміаді, який найкращі свої роки провів у довоєнному Рівному.

Рівнян запрошують подивитися кіно під зорями, в самому центрі Рівного, поруч з одним з найстаріших та найгарніших приміщень міста – на майданчику перед краєзнавчим музеєм. При цьому отримуючи насолоду від прекрасного парку навколо, поринувши у минуле нашого міста, з яким пов’язана доля відомого митця, якому присвячено фільм «Грецький горішок».

Вхідний квиток на перегляд просто неба коштуватиме 10 гривень, але ним також можна буде скористатися у вихідні дні – суботу чи неділю для перегляду музейних експозицій.


Актуально

У Рівному можливо скоро з’явиться новий сучасний спортивний майданчик

Реконструювати старий волейбольний майданчик по вул.Фабричній, 5А на новий, волейбольно-баскетбольний для командних видів спорту, облаштувати …

Залишити коментар