Головна » Новини » Рівнянам знову покажуть виставу для дорослих “Аліса”

Рівнянам знову покажуть виставу для дорослих “Аліса”

Усі, хто не потрапив до глядацької зали МПК «Текстильник» на незабутнє шоу «Аліса», мають можливість зробити це 15 червня о 18:00.

Вас чекає шоу-вистава для дорослих – «Аліса». «Аліса» – це сучасна авторська хореографічно-поетична фантазія на тему відомої історії, з використанням відео-арту. Народний ансамбль сучасного танцю «Сузір’я Едельвейс» та відомі рівняни в унікальних образах занурять глядачів в незабутній світ сноведінь та фантазій!

Чи варто шукати вихід із лабіринту, якщо лабіринт – це ти сам… Внутрішній світ Аліси – дорослої дівчини, яка не готова прийняти байдужість сірої буденності – приводить всіх нас у Світ ЇЇ Фантазій. Глибокі життєві історії героїв неочікувано вплітаються в нереальний світ пригод. І лише Аліса знає, як знайти Гармонію і примирити внутрішній фантазійний світ і реальність.

Керівник проекту та хореограф-постановник: Заслужений працівник культури України – Олена Присяжненко. Автор сценарію: Лауреат премії Кабінету Міністрів – Валерія Супонькіна-Лагнюк. Керівник «Мистецького об‘єднання «Едельвейс»: Заслужений працівник культури України – Людмила Супонькіна.

Проект проходитиме за підтримки Управління культури Рівненського місквиконкому в рамках «Рівне – місто унікальних подій».

Квитки за адресами:
МПК Текстильник Гагаріна 6 +380987033709
Muzzon(ТЦ «Злата Плаза») Короленка 1 +3800362460422
Dazzle Соборна 13 +380674773855


Актуально

Особлива Надійка потребує допомоги! (ФОТО)

До усіх небайдужих людей звернулася мама дитини, яка терміново потребує допомоги: Я мама особливої дівчинки …

Залишити коментар