Головна » Новини » У Рівному провели акцію «Перша хвилина миру»

У Рівному провели акцію «Перша хвилина миру»

8 травня у Рівному відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення. На Меморіалі Вічної слави, Алеї Героїв, що на кладовищі Нове, всі охочі поклали до могил полеглих Героїв України квіти та вшанували їх подвиг хвилиною мовчання.

А пізнього вечора,  на Дубенському військовому меморіалі в Рівному військові, ветерани і небайдужі містяни стали учасниками мистецької акції «Перша хвилина миру», яку провели до Дня пам’яті та примирення.


У Рівному військові та ветеран провели акцію «Перша хвилина миру»
«Вже четвертий рік поспіль 8 травня, День пам’яті та примирення, ми відзначаємо з більшістю європейських країн. Ми віддаємо данину поваги мільйонам наших співвітчизників, які рятували від нацизму Україну, Європу та світ. Ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати тих, хто ціною свого життя чи долі подарував нам усім майбутнє», – цитує прес-служба Рівненської ОДА очільника області Олексія Муляренка.


У Рівному військові та ветеран провели акцію «Перша хвилина миру»
Для присутніх прозвучали музичні композиції від академічного камерного оркестру обласної філармонії, хорових колективів.

У Рівному військові та ветеран провели акцію «Перша хвилина миру»
Традиційно,  23 годині 1 хвилині – у першу хвилину тиші – запалили «вічний вогонь», а в небо у пам’ять про загиблих під час війни випустили сотню повітряних кульок зі світлодіодами.


Актуально

У Рівному представили виставку старовинного українського вбрання (ВІДЕО)

У Рівному презентували виставку понад 30 унікальних моделей українського автентичного вбрання 19-20 ст. Ініціатором та …

Залишити коментар