Головна » Новини » Ветеранів Дубенщини підтримали продуктовими пакетами

Ветеранів Дубенщини підтримали продуктовими пакетами

Ветеранів Дубенщини підтримали продуктовими пакетами. Пише Дубенська районна державна адміністрація

Напередодні Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні, з метою вшанування ветеранів Дубенського району п’ятьом ветеранам було вручено продуктові пакети.

7 травня заступник голови Дубенської райдержадміністрації Наталія Левшенюк, заступник голови Дубенської міськрайонної організації ветеранів України Василь Годунок, сільські голови Варковицької, Вербської та Іваннівської сільських рад відвідали ветеранів з Дубенського району, привітали їх з прийдешніми святами та подякували за мирне небо.

Подарунки отримали п’ятеро ветеранів: Володимир Хроборт (с. Варковичі), Надія Васильченко (с. Івання), Петро Колінський, Андрій Окренець та Никифор Ців’юк (с. Верба).

Для багатьох ветеранів стали приємною несподіванкою подарунки і те що влада про них не забуває, вони змогли поділитися наболілими проблемами та розповідями про фронтове минуле.


Актуально

У Рівному можливо скоро з’явиться новий сучасний спортивний майданчик

Реконструювати старий волейбольний майданчик по вул.Фабричній, 5А на новий, волейбольно-баскетбольний для командних видів спорту, облаштувати …

Залишити коментар