Головна » Новини » З 10 травня у Рівному обмежать рух великовагового транспорту

З 10 травня у Рівному обмежать рух великовагового транспорту

Служба автомобільних доріг у Рівненській області повідомляє, що з 10 травня 2018 року, з метою збереження автомобільних доріг загального користування державного значення від передчасних руйнувань у період спекотної погоди при температурі повітря більше +28 С вводиться тимчасове обмеження руху з 10:00 до 22:00 год. великовагового автотранспорту загальною вагою понад 24 т. та навантаженням на вісь більше 7 т.

Обмеження руху не поширюється на транспортні засоби, які здійснюють пасажирські перевезення, перевезення вантажів, що швидко псуються, та вантажів, які використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області звертається до вантажоперевізників із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, неухильно дотримуватися Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та обов’язково враховувати зазначені обмеження при плануванні маршрутів.

Інформацію про умови обмеження руху на період спекотної погоди по всій території України та перелік майданчиків для відстою транспорту розміщено на офіційному сайті Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) за адресою: http://ukravtodor.gov.ua/4496/perelik_stoianok_ta_mists_vidstoiu_transportnykh_zasobiv__v_rozrizi_avtomobil


Актуально

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили сьогодні на Рівненщині

З 99 дітей міста, котрі отримують інклюзивну освіту, у цьому центрі навчається третина. Це учні …

Залишити коментар