Головна » Новини » “Євробляхам” можуть заблокувати рух в Україну

“Євробляхам” можуть заблокувати рух в Україну

Держава хоче прибрати можливість ввозити автомобілі без розмитнення. Власникам “євроблях” готують репресії. Але перед цим парламент дасть їм шанс розмитнити машини. Зараз в Україні 425 тис. авто з іноземною реєстрацією. Більше половини з них знаходяться в країні незаконно – це по офіційними даними. Активісти називають цифру в три-чотири рази більше, пише autodriving.

У Раді вже підготували законопроект, який повинен перекрити більшу частину схем ввезення автомобілів. За основу парламентський комітет з податкової і митної політики взяв досвід сусідів. Два роки тому Молдова дозволила громадянам розмитнити авто на єврономерах зі знижкою 70%. Як тільки “акція” закінчилася, поліції дали право зупиняти машини з єврономерами і перевіряти документи. За порушення термінів перебування машину евакуювали, а всі витрати ніс власник авто.

Депутати поки домовляються, на яких умовах давати “євробляхам” знижку. Репресивні заходи вже готові, і вони не будуть змінюватися, заявила на зборах з активістами голова комітету Ніна Южаніна.

European union concept, digital illustration.

Актуально

У Рівному представили виставку старовинного українського вбрання (ВІДЕО)

У Рівному презентували виставку понад 30 унікальних моделей українського автентичного вбрання 19-20 ст. Ініціатором та …

Залишити коментар