Головна » Новини » Власників деяких авто позбавлятимуть субсидій

Власників деяких авто позбавлятимуть субсидій

Міністр соціальної політики Андрій Реваанонсував зміни в нарахуванні субсидій за послуги ЖКГ.

Деякі автомобілісти найближчим часом будуть позбавлені пільг, інформує Авто-24.

Так, в новому сезоні право отримувати субсидію позбавлять власників великих квартир більше 120 м2, будинків площею понад 200 м2, а також власників автомобілів віком до 5 років.

При цьому, Андрій Рева повідомив, що якщо такий автомобіль був отриманий в якості транспорту для інвалідів від органу соцзахисту, то право на субсидію буде збережено. Також можуть бути розглянуті в індивідуальному порядку і випадки придбання авто перед виходом на пенсію. У такому варіанті субсидію також можуть зберегти.

Для решти громадян, у володінні яких знаходиться автомобіль віком до 5 років, субсидія на послуги ЖКГ виділятися не буде.

Чи багато таких субсідіантів серед покупців нових авто? Судячи з того, що в Уряді виділили їх в окрему категорію, такі випадки далеко не самотні.

Очевидно, що таким чином, уряд робить більш вигідним володіння старим автомобілем або автомобілем з іноземною реєстрацією. З точки зору наповнення бюджету такий крок виглядає нелогічно, оскільки при покупці нових автомобілів в казну сплачуються більш істотні суми, ніж при перепродажі б / у авто на внутрішньому ринку або експлуатації «євроблях», власники яких взагалі не платять ніяких податків.


Актуально

Особлива Надійка потребує допомоги! (ФОТО)

До усіх небайдужих людей звернулася мама дитини, яка терміново потребує допомоги: Я мама особливої дівчинки …

Залишити коментар