Головна » Новини » Рівненщина » Мирогощанська громада підтримує та розвиває позашкільну освіту, як осередок формування творчого потенціалу дітей

Мирогощанська громада підтримує та розвиває позашкільну освіту, як осередок формування творчого потенціалу дітей

Різносторонній розвиток дітей у Мирогощанській громаді – пріоритетне завдання. Адже тут від початку 90-х років минулого століття працює Мирогощанська школа мистецтв. З роками школа набирала популярності, тут поступово з’являлися нові гуртки та студії.  З об’єднанням громади школа мистецтв також зазнала змін, зокрема тепер до її діяльності приєдналося кілька філій із сусідніх сіл.

Нині тут навчається 248 дітей, з яких половина діток вчиться у філіях школи.   Мирогощанська школа мистецтв – справжній центр по удосконаленню навчально-виховного процесу, розвитку творчих здібностей школярів, розвитку та популяризації народної творчості, народних свят, традицій та обрядів – розповіла директорка закладу Оксана Зінькова.  Громада усіляко допомагає школі мистецтв, зокрема виділяють кошти на поїздки для участі  у різноманітних конкурсах.

Лише у Зразкововому танцювальному  колективі  «Ритми серця» навчається 75 вихованців, а це чотири вікових групи. Колектив  постійно бере участь у різноманітних концертах, святах, та у всеукраїнських і міжнародних конкурсах.

У школі також працює художня студія, де дітки вивчають різноманітні художні техніки, а також вчаться малювати.

При школі мистецтв діють: вокальні ансамблі, хор, ансамбль баяністів, ансамбль бандуристів, квартет бандуристів, окремі учні-виконавці, які так само є постійними учасниками всіх культурологічних заходів на території  Мирогощанської ОТГ, міста, району. Пишається громада і вихованцями класу сольного співу, адже вони є  постійними переможцями різноманітних конкурсів від районних до міжнародних. Учні фортепіанного відділу також радують усіх своїми успіхами.

Голова громади Світлана Соборук розповіла –  школа мистецтв це гордість громади. Адже тут є різноманітні напрямки позашкільної роботи. Діти після уроків майже усі мають якісь творчі захоплення, а відтак мають рівні можливості для розвитку та зростання. Тому громада і надалі буде усіляко сприяти та  підтримувати школу мистецтв.


Актуально

На Рівненщині епідемія кору

На Рівненщині не спалах кору, а епідемія. Про це повідомив завідувач епідвідділу обласного лабораторного центру …

Залишити коментар