Головна » Новини » Економіка » На Рівненщині об`єднуються фінансово спроможні ОТГ

На Рівненщині об`єднуються фінансово спроможні ОТГ

Сам факт об’єднання громади на сьогодні нікого не цікавить. Важлива якість утворення нової ОТГ. На цьому наголосив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко під час колегії.

За  його словами , важливим є питанням об’єднання з містами обласного значення: «Тут питання до міських голів, до голів РДА, до керівників територій, які знаходяться поряд з містами. Треба вже сідати і проводити діалог на тему взаємовигідного об’єднання. Часу для реалізації насправді небагато. Це все має закінчитися в межах наступного 2019 року».

Тим часом, за словами заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка, на сьогодні у 28 сформованих ОТГ проживає 192 тисячі тисяч осіб або 16,5%  населення області.

«При Мінрегіоні було запроваджено оцінку фінансової спроможності всіх ОТГ України за чотирма показниками. Перший показник – це власні доходи в розрахунку на одного мешканця. Є явні лідери – Привільненська, Крупецька та Клесівська ОТГ. Найвищі показники інвестицій за рахунок власних доходів – у Привільненської, Козинській та Крупецькій громадах. Найкращими у питомій вазі видатків на утримання апарату управління є Радивилівська, Смизька та Привільненська громади. Наступний показник – рівень дотаційності ОТГ. Тут приємно відзначити Крупецьку та Клесівську ОТГ, які є бездотаційними», – зазначив Ігор Тимошенко.проживає 192 тисячі тисяч осіб або 16,5%. населення області.

Повідомляє прес-служба РОДА.


Актуально

На Рівненщині 70 штангістів з інвалідністю змагалися за кубок області

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору змагалися на кубку області з пауерліфтингу. …

Залишити коментар