Головна » Новини » Кіноцентр “Ера” у Рівному змінить назву

Кіноцентр “Ера” у Рівному змінить назву

Інформацію про те, що кіноцентр – «Ера», що належить до мережі кінотеатрів «MULTIPLEX», який більше восьми років працював в приміщенні по вулиці Гагаріна, 51, припиняє свою роботу, вже кілька днів активно обговорюють користувачі соціальних мереж. Ажіотаж навколо цієї теми цілком виправданий, адже в обласному центрі всього два кінотеатри. Керівництво мережі «MULTIPLEX» заспокоює, що перерва в роботі тимчасова.

– Ми вимушені переїхати, оскільки юридична особа – ТОВ «Магазин 49», якому належить приміщення кіноцентру, припинила своє існування. Про розірвання договору оренди будівлі нас попередили завчасно, тож жодних претензій до орендодавців у нас немає, – зазначив у коментарі кореспонденту PRESS-ЦЕНТР комерційний директор мережі кінотеатрів «MULTIPLEX» Віталій Писаренко. – Зараз підбираємо нове приміщення. Розглядаємо три варіанти. Які саме, поки називати не маю права. Зазначу лише, що два з них в районі вулиць Дубенська-Макарова, а один – в центральній частині міста. Перерва у роботі піде на користь, адже за цей час ми плануємо відкрити в Рівному новий, значно більший і сучасніший кіноцентр. Він матиме вже не два, як було в «Ері», а шість – сім залів. Це дозволить збільшити асортимент фільмів, кількість сеансів. Зрештою, зможемо, окрім голлівудських блокбастерів, показувати рівнянам і світові опери, і авторські фільми, тощо.

За словами пана Писаренка, відкриють новий кіноцентр мережі «MULTIPLEX» швидше за все вже наступного року. Не виключено, що називатиметься він вже якось інакше, адже «Ера» – це була лише назва локації.

Працюватиме вона до 15 травня. До цього часу рівнянам обіцяють «докрутити» усі раніше анонсовані фільми. Після цього в будівлі по вулиці Гагаріна, 51, швидше за все, з’явиться ще один супермаркет.

Джерело: сайт “Press Центр”.


Актуально

На Рівненщині 70 штангістів з інвалідністю змагалися за кубок області

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору змагалися на кубку області з пауерліфтингу. …

Залишити коментар