Головна » Новини » Здоров'я » Чому на Рівним літав Єврокоптер ЕС-145 (ФОТО)

Чому на Рівним літав Єврокоптер ЕС-145 (ФОТО)

Рівне: в рамках проведення антитерористичних навчань рятувальники відпрацювали дві умовні ввідні по ліквідації вибуху в багатоповерхівці та ДТП на трасі Київ-Чоп

25 квітня в Рівному було продовжено відпрацювання практичної фази проведення антитерористичних навчань, що проходили під егідою Служби безпеки України у Рівненській області.

Зокрема в умовах максимально наближених до реальних було проведено командно-штабне тренування з органами управління та підрозділами служб цивільного захисту Рівненської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за активної участі авіації ДСНС України, а саме: медичного Єврокоптера ЕС-145.

Відпрацьовували дві умовні ввідні. Перша – це вибух в багатоповерховому житловому будинку з подальшим руйнуванням міжповерхового перекриття та друга – це ліквідація дорожньо-транспортної пригоди на трасі міжнародного значення Київ-Чопа. В обох випадках були потерпілі.

 

Для ліквідації цих надзвичайних пригод був залучений особовий склад пожежно-рятувальної служби Рівненщини та служби цивільного захисту області.

По завершенню навчань підбито підсумки та дано тверду оцінку готовності Рівненської територіальної підсистеми цивільного захисту до реагування на будь-які складні надзвичайні ситуації.

 

 


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар