Головна » Новини » Культура » Як рівненські фотохудожники весну шукали…

Як рівненські фотохудожники весну шукали…

25 квітня в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» відбудеться  відкриття фотовиставки «В пошуках весни»   ФОТОШКОЛИ Олександра Харвата

Виставка світлин – це перші кроки у публічній виставковій активності в мистецтві фотографії, це можливість побачити свої світлини у порівнянні з світлинами інших авторів, побачити очима стороннього глядача. Також це хороша школа для подальшого творчого росту, оскільки ваші світлини відкриті для перегляду та критичного аналізу від усіх, хто цікавиться фотографією чи просто дивиться виставку.

За роки існування школи фотографії багато рівнян, авторів з різних куточків Рівненщини, інших областей України та закордону отримали свою першу фотографічну освіту. Для когось це стало в нагоді при фотографуванні своїх мандрівок, сімейних подій, близьких та знайомих людей. Для інших – це стало поштовхом у виборі своєї зайнятості та професії і сьогодні вони активні та творчі особистості.

Фотографія доступна кожному і в цьому можна переконатись на уроках школи фотографії. Звичайно, що можливо не для кожного це стане вирішальним у виборі професії, але покращити свої знання, вміння та застосування у своїй діяльності доступно кожному. Адже фотографія присутня у житті кожної людини, у кожній професії.

Автори виставки:

БУРМУС Надія

ГОМОНЮК Оксана

ГУЛЮК Вікторія

КИРИЛЬЧУК  Ігор

НАДОЛЬСЬКА Тетяна

САМЧУК Олесь

ХАРВАТ Олександр


Актуально

На Рівненщині 70 штангістів з інвалідністю змагалися за кубок області

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору змагалися на кубку області з пауерліфтингу. …

Залишити коментар