Головна » Новини » Культура » Цього року на Рівненському кінофестивалі “Місто мрії” іноземці дивуватимуть українців українськими талантами!

Цього року на Рівненському кінофестивалі “Місто мрії” іноземці дивуватимуть українців українськими талантами!

Триває прийом робіт на Третій Міжнародний рівненський кінофестиваль “Місто мрії”. Його директор Віктор Булига зізнається, що вже зараз із членами журі зрозуміли, що цьогорічний фестиваль здивує багатьох кіноманів. Так, сценаристка та режисерка Марина Артеменко каже:

Як прекрасно подивитися короткометражний швецький цьогорічний фільм, в якому 2 з 3 головних ролей грають молоді українські актори:)) Не питайте як називається, це поки інтрига. Але якщо його оцінять так, як я, то фільм можна буде побачити на Rivne International Film Festival “Dream City”

Віктор Булига стверджує, що це не один такий випадок. Адже слідом за шведською короткометражкою на розгляд кінофестивалю надійшов повний метр американського кінорежисера, в якому українці теж присутні і цього разу не тільки серед акторів.


Актуально

На Рівненщині “Повстанські ночі” зберуть молодь зі всієї України (ФОТО)

22-26 серпня на Рівненщині вперше відбудеться молодіжний історично-пошуковий табір «Повстанські ночі», який збере учасників з …

Залишити коментар