Головна » Новини » У Рівному триває “Тиждень креативного підприємництва”!

У Рівному триває “Тиждень креативного підприємництва”!

«Форум креативних індустрій» відбувся у Рівному в рамках проекту «Рівне. Тиждень креативного підприємництва». Він зібрав 14 спікерів з різних міст України, які розповіли на власному прикладі про креативне підприємництво. Головна мета – надихнути рівнян та рівненчан на створення власної справи, перетворення хобі в бізнес, реалізацію себе. Як заробити на тому, що вмієш виготовляти власноруч, як реалізувати себе в неформальній освіті та як поширити свою справу – три ключові теми форуму.

В рамках проекту «Рівне. Тиждень креативного підприємництва» з 23 по 27 квітня відбудуться креативні сніданки, екскурсії на виробництва та джеми (тематичні майстер-класи).

Особливість Форуму в активному спілкуванні, обміні досвідом, знайомствах та нетворкінгах. «Тут знайомляться всі люди, які живуть в нашому міст, і найголовніше, які поруч проходять кожен день, але тут всі знають чим хто займаються, хто що любить, і ми можемо тут спілкуватися, знайомитися. Показувати приклад створення подій, продукції. Хочеться, щоб такі форуми проходили частіше», – розповів учасник «Форуму креативних індустрій» Олег Костюкевич.

«Форум креативних індустрій» найкорисніший для початківців, який шукають свій шлях у підприємництві. «Зараз є більше можливостей розвиватися, більше інструментів. Адже те, що робилося за 3-5 років, тепер можна зробити за 2. Дуже класно переймати досвід кращих, вчитися на помилках. Але коли є можливість вчитися на чиємусь передовому досвід – це завжди круто», – каже фотограф-мандрівник, спікер «Форуму креативних індустрій» Тарас Ковальчук.

Подія відбулася в креативному просторі «Open Office» (вул. Соборна, 11, 4-ий поверх) за спільної організації ГО «Платформа взаємодії «Простір», НУВГП та ГО «Агенція сталого розвитку міста». Захід відбувався в рамках міського конкурсу “Рівне – місто унікальних подій” та за підтримки Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради, Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради, Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської обласної державної адміністрації.


Актуально

На Рівненщині 70 штангістів з інвалідністю змагалися за кубок області

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору змагалися на кубку області з пауерліфтингу. …

Залишити коментар