Головна » Випуск новин » У Рівному стартувала дитяча виставка “Я малюю безпечну працю!” (ВІДЕО)

У Рівному стартувала дитяча виставка “Я малюю безпечну працю!” (ВІДЕО)

До Всесвітнього дня охорони праці у Рівному стартувала виставка малюнків «Я малюю безпечну працю». Роботи відібрані зі всієї області.  діти  їх малювали на конкурс «Охорона праці очима дітей. Це більше 150 робіт у трьох вікових категоріях.

1 місце на Всеукраїнському конкурсі здобула 12-річна рівнянка Олександра Власюк, з малюнком «Так працювати не можна» знайди 5 відмінностей.  Управління Держпраці в Рівненській області пишається, що традиційно наша область займає призові місця на конкурсі. А популяризуючи цю тему, вони формують культурну та безпечну працю майбутніх працівників нашої країни.

Ще одною втішною новиною для учасників конкурсу стала додаткова номінація глядацьких симпатій. Тому глядачі виставки,  активно голосували та обирали на їх думку найкращі малюнки.

Виставка проходить в Обласній Рівненській бібліотеці до 11 травня. Глядачі протягом цього часу оберуть ще одного переможця віддавши йому свою симпатію, проголосувавши за малюнок. Переможців конкурсу нагородять призами.


Актуально

Більше сотні чиновників з Рівненщини притягнули до адмінвідповідальності

З початку року Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області відшкодували втрати фінансових та матеріальних ресурсів на 14,7 …

Залишити коментар