Головна » Новини » Як з’ясувалося, рівняни викидають відходів більше, ніж очікувалося.

Як з’ясувалося, рівняни викидають відходів більше, ніж очікувалося.

Як з’ясувалося, рівняни викидають відходів більше, ніж очікувалося.

Кількість побутових відходів, які продукують рівняни та місцеві виробництва, щороку збільшується. Аби поліпшити роботу підприємств санітарної очистки, комунальники вирішили перерахувати, скільки ж сміття щодня викидають рівняни, і впорядкувати відповідні нормативні документи. До процесу залучили науковців.

Вони ретельно дослідили проблему і визначили середні показники: хто і скільки виробляє сміття. Їх і заклали в нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, які діятимуть до 2022 року.

Отже, очікується, що кожен мешканець багатоповерхівки щодня викидатиме приблизно 6,2 літра сміття, це майже 0,19 кубометра за місяць та 2,26 кубометра за рік. Власники приватних будинків можуть смітити трохи більше – по 7,3 літра щодня. Серед закладів чи не найвищі показники заклали для лікарень (1,166 кубометра на одне ліжко за рік) готелів (1,073 кубометра на одне місце на рік) та підприємств побутового обслуговування населення (0,999 кубометра на одне робоче місце на рік). А найменші – для поліклінік і медичних кабінетів.

Крім того, нормами передбачено, що кожен рівнянин може викинути 0,11 кубометра будівельного сміття і 0,08 кубометра великогабаритних відходів на рік.

Нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів почнуть діяти вже з 1 травня.

Джерело


Актуально

Письменник-здолбунівчанин написав книгу «Дорослі зненацька»

Один з найвідоміших українських письменників чекає виходу нової книги – через місяць у видавництві Старого …

Залишити коментар