Головна » Новини » Кримінал » Юрко Журавель звинуватив у крадіжці нардепів Лозового та Мосійчука (ВІДЕО)

Юрко Журавель звинуватив у крадіжці нардепів Лозового та Мосійчука (ВІДЕО)

Відкрите звернення до порушників авторського права Андрій Лозовий Ігор Мосійчук та Комітету Верховної Ради України з питань регламенту та організації роботи ВР.

Відкрите звернення

Відкрите звернення до порушників авторського права Андрій Лозовий Ігор Мосійчук та Комітету Верховної Ради України з питань регламенту та організації роботи ВР.

Опубліковано Журавелем Юрієм Zhuravel Yuriy 14 квітня 2018 р.

Зокрема. з цього приводу патентний повірений України Юрій Трачук повідомив:

Закликаю народних депутатів України Ігора Мосійчука та Андрія Лозового виконати законну вимогу художника Журавель Юрій Zhuravel Yuriy, а саме: видалити спотворені твори-імітації, у яких використано (шляхом переробки) авторську роботу Ю. Журавля; публічно вибачитися перед її творцем.
Якщо його не відбудеться, то я, як повірений автора, заявляю, що у понеділок, 16.04.2018, розпочнеться процедура підготовки позовних матеріалів до судів, з вимогою стягнення грошових компенсації за порушення авторського права, на користь правовласника.
Заява зроблена з тією метою, що пан Мосійчук видалив твір-імітацію, але вибачення так і не попросив, наполягаючи на відсутності у його діях самої переробки (що, до слова, зовсім не звільняє його від відповідальності), а пан Лозовий узагалі не показує жодної реакції на законну вимогу Юрія Журавля. Хоч і минуло більше 10 годин, від її публікації.
Закон один для усіх. І він – закон! Його ж, панове нардепи, самі й приймали. Поважайте свою роботу!!!


Актуально

Рівнян попереджають: через сильний вітер на голову падатиме все, що погано тримається (ФОТО)

Нині 24 вересня у Рівному синоптики зареєстрували сильний шквальний вітер, який вже наробив лиха у …

Залишити коментар