Головна » Новини » Наука » Рівнянам презентували метеорит, знайдений на території сусідньої країни (ФОТО)

Рівнянам презентували метеорит, знайдений на території сусідньої країни (ФОТО)

У Рівному в Національному університеті водного господарства та природокористування презентували метеорит, знайдений рівнянином у Росії. Пише http://charivne.info

18 липня 2015 року на історичних землях України поблизу Суземки, яка тепер знаходиться в межах Брянщини,  рівнянин знайшов метеорит. Після цього дев`ять місяців провадилися дослідження в Академії наук РФ. Суземку було занесено до Енциклопедії метеорита Росії. Більше того, мова йде не просто про метеорит, а залізний метеоритний дощ.

Третього січня 2017 року метеорит, який назвали Суземкою, отримав підтвердження та реєстрацію у Лондоні в Міжнародному Товаристві з метеоритів і планетарних досліджень.

Камінь вагою майже десять кілограмів належить до класу атакситів. Подібних з підгрупи sHH у світі знайдено всього шість екземплярів. Суземка за вагою на другому місці, а за вмістом золота – на першому. До речі, за однією із гіпотез, золото на Землю було занесене через метеорити.

Власник незвичайної знахідки, займаючись дослідженням Суземки, вивчив про метеорити усю наявну в бібліотеках літературу, матеріали в Інтернеті та нині є провідним знавцем метеоритів на Рівненщині.

Джерело: http://charivne.info

Фото: http://charivne.info

Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар