Головна » Новини » У Рівному збудують нову об’їзну дорогу

У Рівному збудують нову об’їзну дорогу

Укравтодор підготував технічне завдання на будівництво північного об’їзду Рівного та розпочав розробку проектної документації. Проте, саме будівництво об’їзної дороги розпочнеться в 2019 році.

Загальна протяжність об’їзної дороги складатиме 14 кілометрів. Об’їзд складатиметься з трьох ділянок: 4 км – існуючої дороги, 6 км – нового будівництва, 4 км – реконструкції.

«Ця дорога важлива для Рівного. Зараз завершується виготовлення проектно-кошторисної документації. Далі будемо визначатися щодо коштів, чи вдасться залучити державні кошти, чи гроші митного експерименту. Ми маємо, так звану малу об’їзну дорогу – це з’їзд від траси Київ-Чоп до Житинського кільця. Саме в цьому році передбачається ремонт цієї ділянки протяжністю 4 кілометри», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Віталій Ундір.

Завершити дорожні роботи планують у 2020 році.

За словами Віталія Ундіра, північна об’їзна дасть можливість звільнити Рівне від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з Житомира й Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг – по трасі Н-22.

Джерело: https://rvnews.rv.ua


Актуально

На Рівненщині горіла квартира

14 грудня у Здолбунові 2 в одному із будинків горіла квартира. Займання виникло в оселі …

Залишити коментар