Головна » Новини » Головний дорожник Рівненщини має шість будинків відпочинку в Карпатах (ФОТО)

Головний дорожник Рівненщини має шість будинків відпочинку в Карпатах (ФОТО)

Стан доріг на Рівненщині – тема не нова: про цю проблему пишуть, говорять, знімають сюжети, проте, покращення на автошляхах поки не спостерігається. Більше того, обурюються навіть депутати облради, нарікаючи на роботу Служби автомобільних доріг, “Рівнеоблавтодору” та недобросовісних підрядників. 

З 2016 року рівненськими дорожниками керує Петро Удовиченко. Журналісти “Рівне Вечірнє” поцікавилися його статками згідно декларації про доходи за 2017 рік. Нагадаємо, до призначення на посаду пан Удовиченко працював керівником житомирського облавтодору, а до 2013 року – директором «Рівнеоблавтодору».

У 2016-му, коли пан Удовиченко змінював місце роботи, його родина (син та дружина Алла) стала власницею квартири у Рівному – на 128 «квадратів» та двох земельних ділянок у Великій Омеляні, що під Рівним, – на 3,3 га та 25 соток.

У 2015-му пан Удовиченко придбав за понад мільйон гривень щойно випущений із заводу «Volkswagen Passat» і разом з дружиною став власником 10 соток землі у Рівному.

Перелік майна родини на цьому не закінчується. Мають Удовиченки землю та нерухомість у Карпатах – у трьох селах Турківського району, що на Львівщині. 10 соток землі родина тримає у селі Ластівка, 25 соток в Івашківцях та ще 1,5 га у селі Явора, на якому – шість будинків відпочинку (на 58, 52, 52, 52, 54 та 163 «квадрати»). Також Петро та Алла Удовиченки мають будівлю на 43м2 у Рівному.

Торік Петро Удовиченко на посаді начальника Служби автодоріг у Рівненській області отримав 374 тис. грн (близько 31 тис. грн на місяць) зарплати. Його дружина мала 30,2 тис. соціальної допомоги та 7,5 тис. грн. від надання майна в оренду. Крім того, родина зазначила, що тримає 350 тис. грн. готівки.

Джерело: https://rivnepost.rv.ua

https://rivnepost.rv.ua

 

https://rivnepost.rv.ua
https://rivnepost.rv.ua

 


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар