Головна » Новини » Економіка » Рівненських працедавців оштрафували на мільйон гривень з початку року

Рівненських працедавців оштрафували на мільйон гривень з початку року

У січні-березні 2018 року інспектори праці Управління Держпраці у Рівненській області перевірили 45 суб’єктів підприємницької діяльності, які використовують найману працю.
За результатами інспекційних відвідувань встановлено 107 порушень трудового законодавства,складено 45 актів та передано до суду 22 протоколи за ст.41 КУпАП, керівникам вручено 42 приписи на усунення виявлених порушень. Також, відповідно до статті 265 КЗпП винесено 31 постанову про накладення штрафів на загальну суму 1 074 960 грн.

Фахівці Управління під час здійснення всіх видів перевірок контролюють стан додержання роботодавцями норм Генеральної та галузевих угод щодо мінімальних гарантій та міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці.
Значна увага приділяється превентивним заходам, зокрема, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення». Відповідно до затвердженого головою Рівненської ОДА «Плану заходів щодо удосконалення комплексного управління охороною праці у Рівненській області на 2018 рік», у звітному періоді спільно із представниками районних державних адміністрацій, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, Федерації професійних спілок Рівненської області, центрами зайнятості проведено 9 нарад-семінарів з керівниками та посадовими особами суб`єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки та 24 наради-семінари щодо дотримання вимог законодавства про працю та зайнятість населення. Відповідальні працівники відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів взяли участь у 21 комісійному обстеженні та 14 засіданнях районних робочих груп з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
З метою легалізації заробітної плати та оформлення належним чином трудових відносин головні державні інспектори здійснили 24 інспекційні відвідування. За результатами інспектування виявили 16 працівників, які працювали без укладення (оформлення) трудового договору, 3 — допущено до роботи без повідомлення ДФС та 41 працівник виконував роботу на підставі цивільного договору.


Актуально

Сьогодні у Києві на Об`єднавчому соборі було обрано предстоятеля Української помісної церкви

Сьогодні у Києві на Об`єднавчому соборі було обрано предстоятеля Української помісної церкви, яким став митроплит …

Залишити коментар