Головна » Новини » Культура » Рівнян, фанатів Minecraft, запрошують взяти участь у чемпіонаті!!!

Рівнян, фанатів Minecraft, запрошують взяти участь у чемпіонаті!!!

Microsoft оголошує перший чемпіонат з Minecraft для учнів та їх вчителів

Ніколи освіта не була такою інноваційною! Найулюбленіша гра дітей – Minecraft, яка стала другою в світі за популярністю після Тетріс, набуває нових обертів, тепер у якості освітньої версії. Minecraft Education Edition – це той самий Minecraft, у який грають більшість учнів, але освітня версія гри має додаткові можливості, які дозволяють використовувати гру під час навчання та полегшують співпрацю між учнями. Освітнє видання покликане розвинути навички взаємодії, створення замість відтворення та надати простір для творчості в звичному для дитини середовищі.

Чемпіонат проводиться з 4 по 22 червня 2018 року у віртуальному просторі. Завдання буде оголошено у перший день Чемпіонату 4 червня, яке потрібно буде виконати за 4 дні. Віртуальний чемпіонат з Minecraft: Education Edition передбачає дистанційну участь команди, учасниками якої можуть бути викладачі, керівники і педагогічні працівники загальноосвітніх, позашкільних освітніх закладів та особи віком від 18 років, у яких є команда  учнів середньої школи  від 3 до 5 осіб.  Серед умов конкурсу −  наявність технічної можливості (комп’ютери чи  ноутбуки з OC Windows 10).

Організатори проведуть навчання для вчителів-тренерів та забезпечать підтримку протягом усього підготовчого етапу. Команда-переможець буде запрошена до нагородження в офіс компанії Microsoft, отримає нові моделі ноутбуків від партнера чемпіонату – компанії Acer та можливість поспілкуватись з керівництвом локального офісу.

Реєстрація відкрита до 15.05.18. Детальніше про умови конкурсу та як зареєструватися ви можете дізнатися за посиланням: http://stemschool.biz/yak-vzyati-uchast-u-pershomu-vseukrains/

Чемпіонат організовується STEM-школою Brains&Hands у партнерстві з Microsoft.

 


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар