Головна » Новини » Дубенські прокурори вимагають повернути громаді Млинова землю вартістю понад 2 мільйони гривень

Дубенські прокурори вимагають повернути громаді Млинова землю вартістю понад 2 мільйони гривень

Прокуратура Рівненщини у судовому порядку вимагає повернути державі земельну ділянку вартістю понад 2,2 млн грн

 

Реалізуючи функцію представництва, органами прокуратури Рівненської області зроблено черговий крок у напрямку відновлення законності та захисту інтересів держави у сфері земельних відносин.

Зокрема, прокурорами під час вивчення стану додержання вимог земельного законодавства встановлено факт порушення інтересів держави приватним підприємством, яке після закінчення терміну дії договору оренди, укладеного з Млинівською селищною радою, не здійснило жодних заходів щодо поновлення (пролонгування) відповідного договору та продовжувало незаконно використовувати земельну ділянку загальною площею 2 га.

Внаслідок таких протиправних дій органи влади позбавлені можливості передати земельну ділянку, що знаходиться у смт.Млинів, в користування іншим особам, що порушує як економічні інтереси держави, так й інтереси місцевої територіальної громади, оскільки орендна плата за користування землею не надходить.

Щоб відновити порушені майнові права держави Дубенська місцева прокуратура пред’явила до суду позов про зобов’язання підприємства повернути державі в особі місцевої ради зазначену земельну ділянку, вартість якої сягає понад 2,2 млн гривень.

Даний позов перебуває на розгляді господарського суду Рівненської області.

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар