Головна » Новини » Економіка » Чиновники Рівного боряться з боргами із заробітної плати

Чиновники Рівного боряться з боргами із заробітної плати

Міською комісією з питань праці та заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях вживаються заходи по погашенню заборгованості із виплати заробітної плати. Повідомляють у Рівненській міській раді.

Станом на 01.03.2018 за інформацією Головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 49918,6 тис. грн, у т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 49742,3 тис. грн та суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 176,3 тис. грн.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у порівнянні з 01.02.2018 зменшилась на всіх економічно активних підприємствах-боржниках міста на 5144,4 тис. грн.

Керівники підприємств-боржників розробили графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати, які знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.

Внаслідок вжитих заходів керівники 2 підприємств-боржників (ДП «Укрбурштин» ПАТ ДАК «Українські поліметали», ПП БФ «Будреконструкція») погасили заборгованість із виплати заробітної плати на суму 48,9 тис.грн.

Питання забезпечення своєчасної та в повному розмірі виплати заробітної плати на підприємствах міста, дотримання мінімального розміру заробітної плати, легального використання праці найманих працівників  знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.

 


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар