Головна » Новини » Три Рівненські чемпіони поїдуть битися до Одеси

Три Рівненські чемпіони поїдуть битися до Одеси

Одразу три рівненські бійці будуть представляти наше місто у Ізмаїлі на боях ліги «Real fight promotion» . 


«Супер бій» проведе  рівненська зірка «боїв у клітці» Павло Демиденко який є чемпіоном ліги «Real fight promotion» у ваговій категорії 61.2 кг. Хлопець битиметься після довгої реабілітації яку мусив провести  через  погіршений стан здоров’я. Його суперником стане Олексій Поліщук з Кременчуга який є призером чемпіонату світу з змішаних єдиноборств і переважає Павла у вазі близько десяти кілограм.

Крім того свій третій професійний бій у ваговій категорії 70 кг дасть Павло Сивіцький який провів три бої поспіль і  став абсолютним переможцем гран-прі у Рівному  на чемпіонаті «West fight 26 colosseum» Його суперником стане не менш досвідчений Одесит Сергій Русінко який є чемпіоном Європи з бойового самбо та проведе 5 професійний бій  у октагоні.

Не менш складним цей вечір буде і у рівнянина Андрія Хохлова якому доведеться провести 3 бої за вечір у ваговій категорії 61.2 кг . Одразу  8 учасників будуть брати участь у гран прі цього турніру. Хлопець запам’ятався рівненському глядачу за свою швидку двох хвилинну перемогу у  головному бою вечора чемпіонату «Step to top 4»

Справжня «Сантабарбара» може розгорнутися якщо Андрій Хохлов переможе у гран прі. Тоді йому доведеться битися зі своїм другом та одноклубником Павлом Демиденком, за пояс чемпіона ліги «Real fight promotion» у ваговій категорії 61.2 кг

Захищати честь Рівного хлопці будуть вже 21 квітня у Ізмаїлі о 19:00. Трансляцію боїв рівняни зможуть побачити на телеканалі «Хспорт»


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар