Головна » Новини » Три Рівненські чемпіони поїдуть битися до Одеси

Три Рівненські чемпіони поїдуть битися до Одеси

Одразу три рівненські бійці будуть представляти наше місто у Ізмаїлі на боях ліги «Real fight promotion» . 


«Супер бій» проведе  рівненська зірка «боїв у клітці» Павло Демиденко який є чемпіоном ліги «Real fight promotion» у ваговій категорії 61.2 кг. Хлопець битиметься після довгої реабілітації яку мусив провести  через  погіршений стан здоров’я. Його суперником стане Олексій Поліщук з Кременчуга який є призером чемпіонату світу з змішаних єдиноборств і переважає Павла у вазі близько десяти кілограм.

Крім того свій третій професійний бій у ваговій категорії 70 кг дасть Павло Сивіцький який провів три бої поспіль і  став абсолютним переможцем гран-прі у Рівному  на чемпіонаті «West fight 26 colosseum» Його суперником стане не менш досвідчений Одесит Сергій Русінко який є чемпіоном Європи з бойового самбо та проведе 5 професійний бій  у октагоні.

Не менш складним цей вечір буде і у рівнянина Андрія Хохлова якому доведеться провести 3 бої за вечір у ваговій категорії 61.2 кг . Одразу  8 учасників будуть брати участь у гран прі цього турніру. Хлопець запам’ятався рівненському глядачу за свою швидку двох хвилинну перемогу у  головному бою вечора чемпіонату «Step to top 4»

Справжня «Сантабарбара» може розгорнутися якщо Андрій Хохлов переможе у гран прі. Тоді йому доведеться битися зі своїм другом та одноклубником Павлом Демиденком, за пояс чемпіона ліги «Real fight promotion» у ваговій категорії 61.2 кг

Захищати честь Рівного хлопці будуть вже 21 квітня у Ізмаїлі о 19:00. Трансляцію боїв рівняни зможуть побачити на телеканалі «Хспорт»


Актуально

Актори ПДМу потребують додаткових сцен (ВІДЕО)

Театральні колективи ПДМу нарікають на недостатню кількість сцен для репетицій та виступів. Говорять, що сцени …

Залишити коментар