Головна » Новини » Професійні блокувальники з ринку «Моріон» на заробітках у Чернівцях

Професійні блокувальники з ринку «Моріон» на заробітках у Чернівцях

Група відомих у Рівному маніфестантів, які,  не раз, відзначились у нашому місті різного роду протестними акціями, поїхали ділитися досвідом у справі блокування установ і організацій на Буковину.

Володимир Рикун, якого ви бачите на фото, на цей раз, взяв участь у акції протесту у місті Чернівці проти, ніби то, дій місцевої митниці. Не дивуйтесь, не у Рівному, а саме у Чернівцях.

Доречі, Володимир Рикун в цій телевізійній масовці опинився не випадково, адже напередодні, ця ж знімальна група приїздила і до Рівного.

Щоправда тоді телевізійники запевняли, що опинились на ринку проїздом, завернули до Рівного почувши про біди місцевих підприємців, яким адміністрація ринку, чомусь, не дозволяє працювати без відповідних договорів оренди торгових місць і без обовязкового для інших санітарного контролю якості продукції.

Очевидно, що Володимира Рикуна, який в якості обуреного чернівецького активіста “гастролює” на Буковині і телевізійників “Стоп Корупція” повязують тісні взаємини,  і їх поява саме на ринку “Моріон”, не була випадковою. Як інакше пояснити присутність професійних мітингарів з Рівного на зйомках програми у Чернівцях.

Прес-реліз аадміністрації ринку “Моріон”


Актуально

Нічна погоня на Рівненщині

Вчора ввечері патрульна поліція Рівного по всьому місту наздоганяла автомобіль, який їхав без увімкнених фар. …

Залишити коментар