Головна » Новини » Економіка » У Крупецькій громаді задумалися над безпекою (ФОТО)

У Крупецькій громаді задумалися над безпекою (ФОТО)

Безпека у громадах вкрай важливе питання. Відтак до її напрацювання потрібно підійти розумно, та з різними ідеями від якомога більшої кількості мешканців. З такою метою Крупецьку громаду в рамках роботи Проекту Пульс відвідали консультанти Рівненського РВ #АМУ з питань децентралізації. На зустріч завітали чимало зацікавлених людей – вчителі, депутатський корпус, представники апарату, активісти.


Громада спільно з консультантами обговорили наявні проблеми – в освітній галузі, інфраструктурні питання, з’ясували яка є небезпека на вулицях, тобто де потрібно облаштувати переходи, освітлення, світлофори, велодоріжки, паркани. Після практичної роботи у маленьких групах консультанти з’ясували, що найбільше турбує людей, задля безпеки громади. Люди у Крупецькій #ОТГ стурбовані відсутністю якісного цікавого дозвілля для дітей та молоді. Кажуть, громада потребує –футбольне поле, та створення цікавого дозвілля, адже нині молодь задля відпочинку відвідує сусідні громади – Радивилівську та Козинську. Потребує громада і облаштування каналізації – це важливо у плані екологічної безпеки. 


Активісти та небайдужі мешканці Крупецької громади виявили усі слабкі місця у плані безпеки, надалі усі пункти випишуть у Концепцію безпеки, яку мають прийняти депутати, а згодом громада буде працювати над її реалізацією.
Повідомляє Офіс реформ Проекту #ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ 


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар