Головна » Новини » Економіка » На Рівненщині ОПОРА задоволена громадською активністю в ОТГ

На Рівненщині ОПОРА задоволена громадською активністю в ОТГ

Громадянська мережа Опора підсумувала результати роботи в ОТГ Рівненщини


Громадянська мережа #Опора активно співпрацює з громадами Рівненщини задля розвитку громадянської активності. У 2017 році активісти розпочали 2 проекти, які працювали у 6 ОТГ. Напрацьовані результати активісти презентували та обговорили спільно з консультантами Проекту Пульс Рівненського РВ #АМУ. Представники ГМ Опора розповіли, які отримали результати роботи. В Острожецькій громаді запустили в роботу інструмент он-лайн пропозицій щодо стратегії розвитку громади. В Мирогощанській та Бугринській громадах після проведених тернінгів запустили в роботу громадський бюджет, та попрацювали над залученням мешканців до бюджетного процесу. У Деражненській громаді активізували людей до написання стратегії розвитку. Початок громадської активності – покладено. Активісти Опори переконані – голови ОТГ та депутатський корпус розуміють важливість громадської активності у прийнятті рішень. Тому, планують і надалі продовжувати роботу в громадах Рівненської області. 


Консультант з правових питань Проекту Пульс Василь Курилас також висловив своє бачення щодо роботи в #ОТГ, та потреб населення. Адже, громади лише починають свій шлях, тому не всі мешканці готові до активного прийняття рішень, та співучасті у долі та розвитку власної громади. Тому подібну роботу потрібно продовжувати, а при можливості поширювати і на інші громади. Василь Курилас порадив Опорівцям і надалі впроваджувати проекти на підсилення громадянської активності, та залучення до бюджетного процесу, піднімати громадянську свідомість. Асоціація міст України завжди готова до співпраці з усіма громадськими організаціями.


Повідомляє Офіс реформ проекту #ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України.


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар