Головна » Новини » Дітей з Авдіївки привезли на екскурсію до поліції

Дітей з Авдіївки привезли на екскурсію до поліції

Учетверте на гостини на Рівненщину завітала група школярів із прифронтового міста Авдіївка Донецької області. Традиційно їх прийняв дитячий санаторій «Електронік-Рівне», а от вперше вони побували в поліції та ознайомилися із роботою поліцейських.

Дозвілля дітей із прифронтового міста прагнуть максимально урізноманітнити. Цього разу у звичну культурно-розважальну програму внесли корективи і провели їм пізнавальну та водночас виховну годину в обласному управлінні та Рівненському районному відділенні поліції.

Якими видами зброї та спецзасобами користуються поліцейські, де її зберігають і отримують, у яких випадках використовують і застосовують. Про все це розповів гостям інспектор дозвільної системи.

Ознайомили дітей зі своєю роботою і спеціалісти-вибухотехніки, а можливість поспілкуватися із чотирилапими поліцейськими подарували кінологи.

Емоцій школярам додала екскурсія у відомчий музей, де вони побачили раритетні для них і знайомі багатьом поколінням правоохоронців експонати. Ту техніку, яку раніше використовували на службі в роботі працівники органів внутрішніх справ, діти залюбки роздивлялися і розпитувалися, що і як працює.

12-річна Вероніка ніколи не була у поліції, але після візиту сюди запевняє, що стане в майбутньому правоохоронцем і захищатиме нашу країну від ворогів.

– Ми вдячні за таку екскурсію, теплий і щирий прийом, — зазначила педагог Олена Григорівна, яка супроводжує школярів. — Побувати та відпочити на Рівненщині — це та можливість, яка дає нам, а дітям особливо, відволіктися від неспокійного життя у нашому прифронтовому місті, де ні на мить не забуваєш, що поруч — війна, руйнування і бойові дії.

На згадку про себе учні передали правоохоронцям вимпел свого рідного міста та подякували за теплу зустріч.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Джерело


Актуально

Нічна погоня на Рівненщині

Вчора ввечері патрульна поліція Рівного по всьому місту наздоганяла автомобіль, який їхав без увімкнених фар. …

Залишити коментар