Головна » Випуск новин » Чи безпечно відвідувати Рівненські торгово-розважальні центри? (ВІДЕО)

Чи безпечно відвідувати Рівненські торгово-розважальні центри? (ВІДЕО)

Через трагедією в Кемерово на Рівненщині проводять відпрацювання щодо безпеки у закладах великого скупчення людей.  Нагадаємо, у російському ТЦ «Зимова вишня», 25 березня  спалахнула пожежа, в результаті якої загинули десятки людей, більшість із них – діти. Тому рівненські рятувальники розпочали консультації щодо безпеки під час надзвичайних ситуацій в найбільших торгівельно-розважальних центрах Рівного.

Зоокрема, в ТРЦ  «Чайка» рятувальники провели консультації з персоналом перевірили аварійні виходи, стан гідрантів, шляхи під’їзду до ТРЦ під час надзвичайної ситуації.  Рекомендації щодо безпеки закладів спец служби нададуть на засіданні спеціальної комісії.

Парк сімейного відпочинку «Sky ap» в місяць приймає від 6 до 8 тисяч відвідувачів більшість з яких це діти.  Представники парку кажуть завжди дбають про безпеку відвідувачів та самі ініціюють перевірки спільно з ДСНС.

До цього часу таких перевірок рятувальні служби не проводили. Кажуть через мораторій Кабінету Міністрів. Проте прем’є-міністр Володимир Гройсман після подій в Зимній вишні дав вказівку розпочати масштабну перевірку громадських, навчальних закладів, торгових центрів, а також інших місць масових скупчень людей на рівень пожежної безпеки.


Актуально

У Рівному представили виставку старовинного українського вбрання (ВІДЕО)

У Рівному презентували виставку понад 30 унікальних моделей українського автентичного вбрання 19-20 ст. Ініціатором та …

Залишити коментар