Головна » Новини » Рівненські гімнастки тріумфували на Міжнародному турнірі “Кришталеві булави”

Рівненські гімнастки тріумфували на Міжнародному турнірі “Кришталеві булави”

Рівненські гімнастки тріумфували на 4 Міжнародному турнірі “Кришталеві булави” у Львові.

Впродовж двох днів змагань на килимі змагалося близбко 400 спортсменок України, Польщі та Молдови. Всього близько 40 команд.

!5 гімнасток СК “Золота осінь” поїхали підкорювати суддів змагань та показувати свої вміння.

Як ми писали раніше, в перший змагальний день золоті медалі вибороли Вікторія Корнійчук, Валерія Трохимчук, Міла Зон, Анна Туйбова та Крістіна Звонцева. На другу сходинку п’єдесталу піднялася Анна Шевцова. Четвертою фінішувала Катерина Лесько.

Ще урожайнішим на медалі стала неділя. Так, у багатоборстві зрібло здобула Богдана Мельник, Олександра Ващишина. З бронзою фінішували Поліна Сара, Анастасія Фенюк, Вікторія Баранець.

Окрім цього, за два дні змагань в окремих видах наші гімнастки здобули наступні нагороди: золото – Вікторія Баранець, срібло – Олександра Ващишина, Марина Попович, Сара Поліна, Анастасія Фенюк,

Готували до змагань дівчат тренери Марина Болба, Юлія Руда, Юлія Шепелюк, Дарія Орловська.

– Задоволені результатом. У спортсменок дуже насичений змагальний графік і всі вони молодці. Цей турнір для нас був дуже важливим. Вітаю всіх гімнасток із спортивним результатом. Нині день два відпочинемо і продовжимо тренування. Попереду ще багато важливих стартів, – прокоментувала керівник СК “Золота осінь” Марина Болба.


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар