Головна » Новини » Економіка » Чи можливе повторення Кемеровської трагедії у Рівному?

Чи можливе повторення Кемеровської трагедії у Рівному?

25 березня у російському місті Кемерово у  торгово-розважальному центрі “Зимова вишня” виникла пожежа під час якої за офіційними даними загинуло 64 осіб, а за неофіційними – понад 300. Очевидці трагедії стверджують, що у закладі не спрацювала ні протипожежна система, ні сигналізація, ні система оповіщення. Через густий чорний дим дехто з відвідувачів опинився відрізаним від аварійних виходів. Деякі з них у відчаї вистрибували з вікон. Адже пожежні виходи були зачинені. Велика кількість дітей загинули у наглухо закритих кінозалах.

Зважаючи на те, що у Рівному діють декілька подібних закладів, ми вирішили поцікавитися у рятувальників, в якому стані знаходиться протипожежна система у цих ТРЦ.

Як повідомив речник головного управління з надзвичайних ситуацій в Рівненській області Дмитро Мельник, перевірка торговельно-розважальних центрів ними не проводилася вже понад 3 роки.  Підстава – указ Кабінету міністрів України, який наклав мораторій на перевірки такого роду. В уряді вважають, що подібні заклади не мають високо ступеню ризику для життя людей. Рятувальники кажуть, єдине, що їм дозволили перевіряти так це дошкільні навчальні заклади та освітні.

Журналісти ТРК РИТМ закликають усіх власників торговельно-розважальних закладів у нашому місті довести мешканцям Рівного, що їх підприємства безпечні, і їх можна відвідувати. Ми готові своїми силами (знімальні групи) та за допомогою рятувальних служб здійснити показові перевірки та показати рівнянам, що вам немає чого боятися, а значить і усім відвідувачам ваших закладів.

Закликаємо до співпраці!

 

 


Актуально

Учасники АТО мають пільги при сплаті земельного податку

Для забезпечення соціального захисту та допомоги учасникам бойових дій, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну …

Залишити коментар