Головна » Новини » Культура » Громадське радіо надасть рівнянам незаангажовану платформу для виступів

Громадське радіо надасть рівнянам незаангажовану платформу для виступів

Громадське радіо запрошує на ефір у Рівному

Що хвилює рівнян та рівнянок? Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість Громадське радіо вперше у Рівному і ми хочемо дізнатися більше про життя його мешканців.

Наші ефіри про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою.

Зокрема:

— Тарас Максименко начальник управління культури і туризму виконкому Рівненської міськради розповість про розкопки у парку Шевченка і не тільки.

— Представники Рівненського муздрамтеатру розкажуть про нові вистави, талановитх акторів та про те, як запустили продаж квитків онлайн. — Про незалежні рівненські ЗМІ розпитаємо головного редактора Четверта влада Володимира Торбіча.

— Керівництво обласного управління Нацполіції

— про «бурштинові» справи та розслідування нападів на громадських активістів (tbc).

Приєднуйтесь до нас у Рівному і слухайте наживо прямі виїзні ефіри Громадського радіо 29 та 30 березня з 12:00 до 14:00 в конференц-холі, 3 поверх (зал «B»), ТЦ «Manhattan», вулиця Соборна, 112, м.Рівне.  Ефіри проведуть ведучі Лариса Денисенко та Григорій Пирлік. Ефір відбудеться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами.

Детальніше читайте на Громадському радіо: https://hromadskeradio.org/news/2018/03/23/gromadske-radio-zaproshuye-na-efir-u-rivnomu


Актуально

Уряд запровадив нові можливості поліпшення житлових умов працівників структур МВС

Кабінет Міністрів України,керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони,затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для …

Залишити коментар