Головна » Новини » Кримінал » Правоохоронні органи посилюють заходи стосовно незаконного видобутку бурштину

Правоохоронні органи посилюють заходи стосовно незаконного видобутку бурштину

Проблема незаконного використання та видобування надр залишається однією із найгостріших у Рівненській області. Нетривале потепління, що спостерігалося на початку поточного місяця, дало поштовх старателям для активізації незаконної діяльності з видобутку «сонячного» каміння.

З метою упередження та локалізації цих негативних явищ, прокуратура рівненської області на черговому засіданні міжвідомчої робочої групи обговорила питання стосовно видобутку бурштину. Для обговорення питань, запросили представників усіх правоохоронних відомств, органів державного контролю Рівненщини, керівників структурних підрозділів регіональної прокуратури, місцевих прокуратур та начальників територіальних підрозділів поліції.

Учасники міжвідомчої робочої групи відзначили, що завдяки вжитим скоординованим заходам усіх правоохоронних органів на цьому напрямі є певні зрушення.  Зокрема до суду скерували 57 обвинувальних актів стосовно старателів. Робота з попередження, виявлення та розкриття злочинів, пов’язаних з незаконним видобутком бурштину,  наразі триває.

Браконьєрський бурштиновий промисел продовжує завдавати велику екологічну шкоду довкіллю, як відомо, нерідко він супроводжується активною протидією з боку місцевих жителів. У зв’язку з цим перед правоохоронними органами постало нагальне питання – узгодити додаткові заходи з метою стабілізації стану законності на цьому напрямі, які сприятимуть упередженню та своєчасному викриттю протиправної діяльності. Робота правоохоронних органів також зорієнтована на активізацію викриття організаторів незаконного видобутку та переміщення «сонячного» каміння.

За підсумками наради визначили низку спільних, узгоджених заходів задля покращення ефективності боротьби із незаконними операціями з бурштином.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар