Головна » Новини » Рівненські каратисти готувалися до відповідальної серії змагань

Рівненські каратисти готувалися до відповідальної серії змагань

У Рівному відбулося спільне тренування з дорослою групою учнів по кйокушінкаі карате унія.

Семпаї Наталія Лелях та Євген Вєтров вдосконалювали навички юних спортсменів в розділах кіхон та куміте на базі центрального доджо “Kazoku” РОФККУУ.

– Ми провели тренування в рамках підготовки спортсменів до серії відповідальних змагань. Зокрема, вже 24 березня відбудеться Чемпіонат Рівного. Також наші спортсмени вже 1 квітня змагатимуться на Кубку Житомирської області. Такі тренування є важливими для формування потрібних навичок та більш досконалішого освоєння базової техніки кйокушінкаі карате унія, – прокоментував керівник обласної федерації Євген Вєтров.

Чемпіонат Рівного з кйокушінкаі карате унія відбудеться 24 березня в спортзалі НВК “Колегіум” за адресою вул. Шевченка, 103.

Довідково:

Кіхон – це японський термін, який означає “основи” чи “ази”. Використовується для означення базових технік, які викладаються та практикуються в більшості японських бойових мистецтв.

Куміте –  поєдинки, а також ударна техніка по предметам в парах.


Актуально

Олег Червонюк | Персона Грата

Олег Червонюк: “Сенс мого життя – моє підприємство”

Черговим гостем програми “Persona Grata” став Олег Червонюк – власник Рівненського льонокомбінату (ТМ “Льонокомбінат”, ТМ “Goldi”). …

Залишити коментар